by Max Barry

Latest Forum Topics

Advertisement

1

DispatchAccountSport

by The Disputed Territories of Territorio di Nessuno. . 52 reads.

Lega A Stagione 2018-19 (Classifica)

Pos

Team

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pts

Qualification or relegation

1

SC Jang Bogo

46

31

5

10

106

56

50

98

Winner of Lega A 2018-19
Qualifies for the 2019-20 FIDAC Winners' Cup

2

FC Progress

46

29

10

7

93

41

52

97

Qualifies for the 2019-20 FIDAC Winners' Cup

3

CS Fola Ehm

46

29

5

12

93

52

41

92

Qualifies for the 2019-20 FIDAC Winners' Cup

4

FC Shirreff

46

27

6

13

79

47

32

87

5

AS Jeunesse d'Ehm

46

25

6

15

74

50

24

81

6

CD Primero

46

21

12

13

63

51

12

75

7

SE Palmer

46

22

8

16

77

68

9

74

8

Tor FC

46

21

6

19

76

68

8

69

9

CF Amerigo

46

19

9

18

58

60

-2

66

10

Sportive Esperanza

46

20

5

21

72

63

9

65

11

SAD Amerigo

46

20

5

21

57

70

-13

65

12

Sanae FC

46

18

9

19

45

50

-5

63

13

CA Belgrano

46

18

8

20

48

60

-12

62

14

FK Zenit Leningradskaya

46

18

7

21

58

63

-5

61

Winner of Coppa Nazionale 2018-19

15

Plateau United FC

46

16

12

18

61

61

0

60

16

Parodi AC

46

15

14

17

47

55

-8

59

17

EC Primero

46

17

7

22

50

65

-15

58

18

Taishan FC

46

15

11

20

49

51

-2

56

19

MZKS Arctowsky

46

14

9

23

41

68

-27

51

Winner of Supercoppa 2018

20

Villaroel CF

46

15

5

26

61

84

-23

50

21

CA Ripamonti

46

13

10

23

50

71

-21

49

22

AF Progress

46

11

10

25

49

65

-16

43

Relegated to Lega B

23

Changcheng Zhan FC

46

11

7

28

43

92

-49

40

Relegated to Lega B

24

CDU San Martin

46

10

8

28

64

103

-39

38

Relegated to Lega B

Date

Teams

Results

August 19th

CS Fola Ehm - CD Primero

2 - 2

August 19th

CA Belgrano - Sportive Esperanza

1 - 2

August 19th

CF Amérigo - Plateau United FC

1 - 0

August 19th

CA Ripamonti - MZKS Arctowski

1 - 1

August 19th

Sanae FC - AF Progress

2 - 1

August 19th

FK Zenit Leningradskaya - Chángchéng Zhàn FC

5 - 1

August 19th

SE Palmer - Villaroel CF

2 - 1

August 19th

SAD Amérigo - Tor FC

2 - 0

August 19th

AS Jeunesse d'Ehm - Taishan FC

4 - 1

August 19th

CDU San Martín - FC Shirreff

0 - 3

August 19th

FC Progress - Parodi AC

4 - 1

August 19th

EC Primero - SC Jang Bogo

4 - 2

Date

Teams

Results

August 26th

CS Fola Ehm - SC Jang Bogo

2 - 1

August 26th

Parodi AC - EC Primero

1 - 2

August 26th

FC Shirreff - FC Progress

1 - 1

August 26th

Taishan FC - CDU San Martín

2 - 0

August 26th

Tor FC - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 2

August 26th

Villaroel CF - SAD Amérigo

3 - 1

August 26th

Chángchéng Zhàn FC - SE Palmer

2 - 3

August 26th

AF Progress - FK Zenit Leningradskaya

2 - 0

August 26th

MZKS Arctowski - Sanae FC

1 - 1

August 26th

Plateau United FC - CA Ripamonti

3 - 2

August 26th

Sportive Esperanza - CF Amérigo

1 - 2

August 26th

CD Primero - CA Belgrano

1 - 3

Date

Teams

Results

September 2nd

CS Fola Ehm - CF Amérigo

5 - 0

September 2nd

CA Ripamonti - CA Belgrano

0 - 2

September 2nd

Sanae FC - CD Primero

1 - 1

September 2nd

FK Zenit Leningradskaya - Sportive Esperanza

1 - 2

September 2nd

SE Palmer - Plateau United FC

3 - 0

September 2nd

SAD Amérigo - MZKS Arctowski

2 - 2

September 2nd

AS Jeunesse d'Ehm - AF Progress

2 - 0

September 2nd

CDU San Martín - Chángchéng Zhàn FC

4 - 2

September 2nd

FC Progress - Villaroel CF

2 - 1

September 2nd

EC Primero - Tor FC

1 - 2

September 2nd

SC Jang Bogo - Taishan FC

2 - 0

September 2nd

Parodi AC - FC Shirreff

0- 3

September 9th

Teams

Results

September 9th

CS Fola Ehm - Sportive Esperanza

1 - 2

September 9th

CD Primero - Plateau United FC

2 -1

September 9th

CA Belgrano - MZKS Arctowski

2 - 2

September 9th

CF Amérigo - AF Progress

0 - 1

September 9th

CA Ripamonti - Chángchéng Zhàn FC

2 - 0

September 9th

Sanae FC - Villaroel CF

4 - 1

September 9th

FK Zenit Leningradskaya - Tor FC

2 - 1

September 9th

SE Palmer - Taishan FC

1 - 1

September 9th

SAD Amérigo - FC Shirreff

1 - 0

September 9th

AS Jeunesse d'Ehm - Parodi AC

4 - 1

September 9th

CDU San Martín - SC Jang Bogo

1- 3

September 9th

FC Progress - EC Primero

2 - 0

Date

Teams

Results

September 13th

CS Fola Ehm - Plateau United FC

4 - 0

September 13th

Sportive Esperanza - MZKS Arctowski

0 - 1

September 13th

CD Primero - AF Progress

0 - 3

September 13th

CA Belgrano - Chángchéng Zhàn FC

1 - 1

September 13th

CF Amérigo - Villaroel CF

3 - 0

September 13th

CA Ripamonti - Tor FC

4 - 2

September 13th

Sanae FC - Taishan FC

1 - 0

September 13th

FK Zenit Leningradskaya - FC Shirreff

2 - 2

September 13th

SE Palmer - Parodi AC

2 - 0

September 13th

SAD Amérigo - SC Jang Bogo

2 - 1

September 13th

AS Jeunesse d'Ehm - EC Primero

3 - 0

September 13th

CDU San Martín - FC Progress

2 - 2

Date

Teams

Results

September 16th

Tor FC - CD Primero

0 - 0

September 16th

Villaroel CF - Sportive Esperanza

2 - 0

September 16th

Chángchéng Zhàn FC - Plateau United FC

2 - 2

September 16th

AF Progress - MZKS Arctowski

0 - 1

September 16th

CS Fola Ehm - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 1

September 16th

CDU San Martín - SAD Amérigo

2 - 3

September 16th

FC Progress - SE Palmer

4 - 0

September 16th

EC Primero - FK Zenit Leningradskaya

1 - 1

September 16th

SC Jang Bogo - Sanae FC

5 - 0

September 16th

Parodi AC - CA Ripamonti

0 - 0

September 16th

FC Shirreff - CF Amérigo

2 - 0

September 16th

Taishan FC - CA Belgrano

0 - 1

Date

Teams

Results

September 23th

CS Fola Ehm - MZKS Arctowski

2 - 0

September23th

Plateau United FC - AF Progress

0 - 0

September 23th

Sportive Esperanza - Chángchéng Zhàn FC

6 - 0

September 23th

CD Primero - Villaroel CF

4 - 0

September 23th

CA Belgrano - Tor FC

0 - 2

September 23th

CF Amérigo - Taishan FC

2 - 0

September 23th

CA Ripamonti - FC Shirreff

2 - 0

September 23th

Sanae FC - Parodi AC

1 - 0

September 23th

FK Zenit Leningradskaya - SC Jang Bogo

3 - 1

September 23th

SE Palmer - EC Primero

2 - 0

September 23th

SAD Amérigo - FC Progress

1 - 2

September 23th

AS Jeunesse d'Ehm - CDU San Martín

4 - 2

Date

Teams

Results

September 30th

CS Fola Ehm - FC Shirreff

3 - 1

September 30th

Taishan FC - Parodi AC

3 - 1

September 30th

Tor FC - SC Jang Bogo

3 - 1

September 30th

Villaroel CF - EC Primero

2 - 2

September 30th

Chángchéng Zhàn FC - FC Progress

1 - 2

September 30th

AF Progress - CDU San Martín

2 - 1

September 30th

MZKS Arctowski - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

September 30th

Plateau United FC - SAD Amérigo

1 - 0

September 30th

Sportive Esperanza - SE Palmer

2 - 3

September 30th

CD Primero - FK Zenit Leningradskaya

0 - 0

September 30th

CA Belgrano - Sanae FC

0 - 1

September 30th

CF Amérigo - CA Ripamonti

0 - 0

Date

Teams

Results

October 7th

CS Fola Ehm - CA Belgrano

2 - 0

October 7th

CF Amérigo - CD Primero

4 - 0

October 7th

CA Ripamonti - Sportive Esperanza

1 - 0

October 7th

Sanae FC - Plateau United FC

1 - 0

October 7th

FK Zenit Leningradskaya - MZKS Arctowski

0 - 1

October 7th

SE Palmer - AF Progress

2 - 0

October 7th

SAD Amérigo - Chángchéng Zhàn FC

3 - 1

October 7th

AS Jeunesse d'Ehm - Villaroel CF

0 - 1

October 7th

CDU San Martín - Tor FC

2 - 3

October 7th

FC Progress - Taishan FC

0 - 0

October 7th

EC Primero - FC Shirreff

2 - 1

October 7th

SC Jang Bogo - Parodi AC

2 - 1

Date

Teams

Results

October 14th

CS Fola Ehm - SE Palmer

3 - 0

October 14th

SAD Amérigo - FK Zenit Leningradskaya

2 - 0

October 14th

AS Jeunesse d'Ehm - Sanae FC

2 - 1

October 14th

CDU San Martín - CA Ripamonti

1 - 3

October 14th

FC Progress - CF Amérigo

2 - 3

October 14th

EC Primero - CA Belgrano

1 - 1

October 14th

SC Jang Bogo - CD Primero

4 - 0

October 14th

Parodi AC - Sportive Esperanza

4 - 0

October 14th

FC Shirreff - Plateau United FC

2 - 2

October 14th

Taishan FC - MZKS Arctowski

2 - 0

October 14th

Tor FC - AF Progress

4 - 0

October 14th

Villaroel CF - Chángchéng Zhàn FC

3 - 0

Date

Teams

Results

October 18th

CS Fola Ehm - Sanae FC

2 - 3

October 21st

FK Zenit Leningradskaya - CA Ripamonti

2 - 1

October 21st

SE Palmer - CF Amérigo

2 - 1

October 21st

SAD Amérigo - CA Belgrano

4 - 1

October 21st

AS Jeunesse d'Ehm - CD Primero

2 - 0

October 21st

CDU San Martín - Sportive Esperanza

1 - 3

October 21st

FC Progress - Plateau United FC

3 - 1

October 21st

EC Primero - MZKS Arctowski

1 - 2

October 21st

SC Jang Bogo - AF Progress

2 - 1

October 21st

Parodi AC - Chángchéng Zhàn FC

0 - 0

October 21st

FC Shirreff - Villaroel CF

3 - 1

October 21st

Taishan FC - Tor FC

1 - 0

Date

Teams

Results

October 28th

CS Fola Ehm - Tor FC

2- 0

October 28th

Villaroel CF - Taishan FC

2 - 1

October 28th

Chángchéng Zhàn FC - FC Shirreff

0 - 1

October 28th

AF Progress - Parodi AC

0 - 1

October 28th

MZKS Arctowski - SC Jang Bogo

1 - 2

October 28th

Plateau United FC - EC Primero

1 - 0

October 218th

Sportive Esperanza - FC Progress

1 - 3

October 28th

CD Primero - CDU San Martín

2 - 2

October 28th

CA Belgrano - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 1

October 28th

CF Amérigo - SAD Amérigo

3 - 0

October 28th

CA Ripamonti - SE Palmer

1 - 3

October 28th

Sanae FC - FK Zenit Leningradskaya

1 - 1

Date

Teams

Results

November 4th

CS Fola Ehm - CA Ripamonti

1 - 1

November 4th

Sanae FC - CF Amérigo

1 - 1

November 4th

FK Zenit Leningradskaya - CA Belgrano

0 - 1

November 4th

SE Palmer - CD Primero

1 - 0

November 4th

SAD Amérigo - Sportive Esperanza

1 - 1

November 4th

AS Jeunesse d'Ehm - Plateau United FC

0 - 1

November 4th

CDU San Martín - MZKS Arctowski

2 - 3

November 4th

FC Progress- AF Progress

2 - 0

November 4th

EC Primero - Chángchéng Zhàn FC

2 - 1

November 4th

SC Jang Bogo - Villaroel CF

2 - 0

November 4th

Parodi AC - Tor FC

1 - 3

November 4th

FC Shirreff - Taishan FC

1 - 0

Date

Teams

Results

November 11th

CS Fola Ehm - FC Progress

3 - 2

November 11th

EC Primero - CDU San Martín

3 - 2

November 11th

SC Jang Bogo - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 1

November 11th

Parodi AC - SAD Amérigo

2 - 1

November 11th

FC Shirreff - SE Palmer

3 - 0

November 11th

Taishan FC - FK Zenit Leningradskaya

2 - 2

November 11th

Tor FC - Sanae FC

1 - 1

November 11th

Villaroel CF - CA Ripamonti

2 - 1

November 11th

Chángchéng Zhàn FC - CF Amérigo

0 - 1

November 11th

AF Progress - CA Belgrano

1 - 2

November 11th

MZKS Arctowski - CD Primero

1 - 2

November 11th

Plateau United FC - Sportive Esperanza

4 - 0

Date

Teams

Results

November 15th

CS Fola Ehm - Parodi AC

2 - 1

November 15th

FC Shirreff - SC Jang Bogo

4 - 0

November 15th

Taishan FC - EC Primero

2 - 0

November 15th

Tor FC - FC Progress

1 - 1

November 15th

Villaroel CF - CDU San Martín

2 - 1

November 15th

Chángchéng Zhàn FC - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 2

November 15th

AF Progress - SAD Amérigo

1 - 1

November 15th

MZKS Arctowski - SE Palmer

0 - 2

November 15th

Plateau United FC - FK Zenit Leningradskaya

2 - 1

November 15th

Sportive Esperanza - Sanae FC

2 - 0

November 15th

CD Primero - CA Ripamonti

2 - 0

November 15th

CA Belgrano - CF Amérigo

0 - 1

Date

Teams

Results

November 18th

CS Fola Ehm - SAD Amérigo

3 - 1

November 18th

AS Jeunesse d'Ehm - SE Palmer

1 - 0

November 18th

CDU San Martín - FK Zenit Leningradskaya

1 - 2

November 18th

FC Progress - Sanae FC

2 - 1

November 18th

EC Primero - CA Ripamonti

3 - 0

November 18th

SC Jang Bogo - CF Amérigo

3 - 2

November 18th

Parodi AC - CA Belgrano

0 - 0

November 18th

FC Shirreff - CD Primero

2 - 2

November 18th

Taishan FC - Sportive Esperanza

1 - 0

November 18th

Tor FC - Plateau United FC

0 - 3

November 18th

Villaroel CF - MZKS Arctowski

4- 0

November 18th

Chángchéng Zhàn FC - AF Progress

2 - 0

Date

Teams

Results

November 25th

CS Fola Ehm - Taishan FC

3 - 0

November 25th

Tor FC - FC Shirreff

3 - 1

November 25th

Villaroel CF - Parodi AC

3 - 1

November 25th

Chángchéng Zhàn FC - SC Jang Bogo

1 - 3

November 25th

AF Progress - EC Primero

2 - 0

November 25th

MZKS Arctowski - FC Progress

0 - 4

November 25th

Plateau United FC - CDU San Martín

3 - 3

November 25th

Sportive Esperanza - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

November 25th

CD Primero - SAD Amérigo

4 - 1

November 25th

CA Belgrano - SE Palmer

2 - 1

November 25th

CF Amérigo - FK Zenit Leningradskaya

2 - 3

November 25th

CA Ripamonti - Sanae FC

2 - 0

Date

Teams

Results

December 2nd

CS Fola Ehm - FK Zenit Leningradskaya

3 - 1

December 2nd

SE Palmer - Sanae FC

2 - 0

December 2nd

SAD Amérigo - CA Ripamonti

3 - 1

December 2nd

AS Jeunesse d'Ehm - CF Amérigo

2 - 1

December 2nd

CDU San Martín - CA Belgrano

4 - 0

December 2nd

FC Progress - CD Primero

3 - 0

December 2nd

EC Primero - Sportive Esperanza

2 - 1

December 2nd

SC Jang Bogo - Plateau United FC

3 - 1

December 2nd

Parodi AC - MZKS Arctowski

0 - 0

December 2nd

FC Shirreff - AF Progress

3 - 3

December 2nd

Taishan FC - Chángchéng Zhàn FC

3 - 0

December 2nd

Tor FC - Villaroel CF

4 - 0

Date

Teams

Results

December 9th

CS Fola Ehm - EC Primero

1 - 0

December 9th

SC Jang Bogo - FC Progress

1 - 1

[December 9th

Parodi AC - CDU San Martín

3 - 1

December 9th

FC Shirreff - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 1

December 9th

Taishan FC - SAD Amérigo

2 - 2

December 9th

Tor FC - SE Palmer

2 - 2

December 9th

Villaroel CF - FK Zenit Leningradskaya

3 - 0

December 9th

Chángchéng Zhàn FC - Sanae FC

0 - 2

December 9th

AF Progress - CA Ripamonti

1 - 1

December 9th

MZKS Arctowski - CF Amérigo

2 - 0

December 9th

Plateau United FC - CA Belgrano

1 - 1

December 9th

Sportive Esperanza - CD Primero

2 - 1

Date

Teams

Results

December 16th

CS Fola Ehm - Villaroel CF

3 - 1

December 16th

Chángchéng Zhàn FC - Tor FC

2 - 1

December 16th

AF Progress - Taishan FC

1 - 2

December 16th

MZKS Arctowski - FC Shirreff

1 - 0

December 16th

Plateau United FC - Parodi AC

0 - 0

December 16th

Sportive Esperanza - SC Jang Bogo

0 - 2

December 16th

CD Primero - EC Primero

3 - 1

December 16th

CA Belgrano - FC Progress

1 - 1

December 16th

CF Amérigo - CDU San Martín

2 - 2

December 16th

CA Ripamonti - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 1

December 16th

Sanae FC - SAD Amérigo

0 - 1

December 16th

FK Zenit Leningradskaya - SE Palmer

4 - 1

Date

Teams

Results

December 23rd

CS Fola Ehm - CDU San Martín

2 - 1

December 23rd

FC Progress - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 1

December 23rd

EC Primero - SAD Amérigo

2 - 1

December 23rd

SC Jang Bogo - SE Palmer

2 - 3

December 23rd

Parodi AC - FK Zenit Leningradskaya

2 - 0

December 23rd

FC Shirreff - Sanae FC

1 - 0

December 23rd

Taishan FC - CA Ripamonti

1 - 2

December 23rd

Tor FC - CF Amérigo

3 - 1

December 23rd

Villaroel CF - CA Belgrano

1 - 2

December 23rd

Chángchéng Zhàn FC - CD Primero

0 - 1

December 23rd

AF Progress - Sportive Esperanza

1 - 2

December 23rd

MZKS Arctowski - Plateau United FC

1 - 1

Date

Teams

Results

December 30th

CS Fola Ehm - AF Progress

2 - 0

December 30th

MZKS Arctowski - Chángchéng Zhàn FC

0 - 1

December 30th

Plateau United FC - Villaroel CF

0 - 1

December 30th

Sportive Esperanza - Tor FC

1 - 2

December 30th

CD Primero - Taishan FC

1 - 0

December 30th

CA Belgrano - FC Shirreff

1 - 0

December 30th

CF Amérigo - Parodi AC

0 - 1

December 30th

CA Ripamonti - SC Jang Bogo

1 - 4

December 30th

Sanae FC - EC Primero

1 - 4

December 30th

FK Zenit Leningradskaya - FC Progress

2 - 1

December 30th

SE Palmer - CDU San Martín

0 - 3

December 30th

SAD Amérigo - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

Date

Teams

Results

January 6th

CS Fola Ehm - Chángchéng Zhàn FC

2 - 1

January 6th

AF Progress - Villaroel CF

4 - 0

January 6th

MZKS Arctowski - Tor FC

0 - 1

January 6th

Plateau United FC - Taishan FC

1 - 2

January 6th

Sportive Esperanza - FC Shirreff

0 - 1

January 6th

CD Primero - Parodi AC

0 - 0

January 6th

CA Belgrano - SC Jang Bogo

0 - 4

January 6th

CF Amérigo - EC Primero

3 - 1

January 6th

CA Ripamonti - FC Progress

0 - 3

January 6th

Sanae FC - CDU San Martín

2 - 0

January 6th

FK Zenit Leningradskaya - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 1

January 6th

SE Palmer - SAD Amérigo

3 - 1

Date

Teams

Results

January 13th

Villaroel CF - CS Fola Ehm

2 - 3

January 13th

Tor FC - Chángchéng Zhàn FC

4 - 1

January 13th

Taishan FC - AF Progress

1 - 2

January 13th

FC Shirreff - MZKS Arctowski

2 - 1

January 13th

Parodi AC - Plateau United FC

2 - 1

January 13th

SC Jang Bogo - Sportive Esperanza

3 - 2

January 13th

EC Primero - CD Primero

0 - 3

January 13th

FC Progress - CA Belgrano

1 - 0

January 13th

CDU San Martín - CF Amérigo

3 - 1

January 13th

AS Jeunesse d'Ehm - CA Ripamonti

2 - 0

January 13th

SAD Amérigo - Sanae FC

1 - 2

January 13th

SE Palmer - FK Zenit Leningradskaya

3 - 2

Date

Teams

Results

January 16th

SE Palmer - CS Fola Ehm

3 - 4

January 16th

FK Zenit Leningradskaya - SAD Amérigo

2 - 0

January 16th

Sanae FC - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 0

January 16th

CA Ripamonti - CDU San Martín

0 - 1

January 16th

CF Amérigo - FC Progress

2 - 2

January 16th

CA Belgrano - EC Primero

1 - 3

January 16th

CD Primero - SC Jang Bogo

2 - 1

January 16th

Sportive Esperanza - Parodi AC

1 - 2

January 16th

Plateau United FC - FC Shirreff

2 - 3

January 16th

MZKS Arctowski - Taishan FC

0 - 3

January 16th

AF Progress - Tor FC

1 - 2

January 16th

Chángchéng Zhàn FC - Villaroel CF

2 - 1

Date

Teams

Results

January 20th

SC Jang Bogo - CS Fola Ehm

0 - 3

January 20th

EC Primero - Parodi AC

0 - 2

January 20th

FC Progress - FC Shirreff

3 - 0

January 20th

CDU San Martín - Taishan FC

1 - 1

January 20th

AS Jeunesse d'Ehm - Tor FC

2 - 1

January 20th

SAD Amérigo - Villaroel CF

1 - 3

January 20th

SE Palmer - Chángchéng Zhàn FC

4 - 1

January 20th

FK Zenit Leningradskaya - AF Progress

2 - 0

January 20th

Sanae FC - MZKS Arctowski

2 - 1

January 20th

CA Ripamonti - Plateau United FC

1 - 1

January 20th

CF Amérigo - Sportive Esperanza

0 - 3

January 20th

CA Belgrano - CD Primero

2 - 1

Date

Teams

Results

January 27th

AF Progress - CS Fola Ehm

1 - 2

January 27th

Chángchéng Zhàn FC - MZKS Arctowski

2 - 2

January 27th

Villaroel CF - Plateau United FC

1 - 2

January 27th

Tor FC - Sportive Esperanza

1 - 1

January 27th

Taishan FC - CD Primero

0 - 1

January 27th

FC Shirreff - CA Belgrano

2 - 1

January 27th

Parodi AC - CF Amérigo

2 - 1

January 27th

SC Jang Bogo - CA Ripamonti

5 - 0

January 27th

EC Primero - Sanae FC

1 - 0

January 27th

FC Progress - FK Zenit Leningradskaya

2 - 0

January 27th

CDU San Martín - SE Palmer

3 - 1

January 27th

AS Jeunesse d'Ehm - SAD Amérigo

5 - 0

Date

Teams

Results

February 3rd

CD Primero - Tor FC

2 - 1

February 3rd

Sportive Esperanza - Villaroel CF

5 - 1

February 3rd

Plateau United FC - Chángchéng Zhàn FC

5 - 1

February 3rd

MZKS Arctowski - AF Progress

1 - 0

February 3rd

AS Jeunesse d'Ehm - CS Fola Ehm

1 - 0

February 3rd

SAD Amerigo - CDU San Martín

3 - 0

February 3rd

SE Palmer - FC Progress

2 - 0

February 3rd

FK Zenit Leningradskaya - EC Primero

2 - 0

February 3rd

Sanae FC - SC Jang Bogo

0 - 3

February 3rd

CA Ripamonti - Parodi AC

1 - 1

February 3rd

CF Amerigo - FC Shirreff

1 - 0

February 3rd

CA Belgrano - Taishan FC

0 - 1

Date

Teams

Results

Sanae FC - CS Fola Ehm

1 - 2

February 10th

CA Ripamonti - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

February 10th

CF Amerigo - SE Palmer

3 - 2

February 10th

CA Belgrano - SAD Amérigo

0 - 1

February 10th

CD Primero - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 2

February 10th

Sportive Esperanza - CDU San Martín

4 - 0

February 10th

Plateau United FC - FC Progress

2 - 2

February 10th

MZKS Arctowski - EC Primero

0 - 1

February 10th

AF Progress - SC Jang Bogo

1 - 2

February 10th

Chángchéng Zhàn FC - Parodi AC

1 - 0

February 10th

Villaroel CF - FC Shirreff

1 - 3

February 10th

Tor FC - Taishan FC

1 - 2

Date

Teams

Results

February 17th

EC Primero - CS Fola Ehm

2 - 2

February 17th

FC Progress - SC Jang Bogo

0 - 2

February 17th

CDU San Martín - Parodi AC

1 - 1

February 17th

AS Jeunesse d'Ehm - FC Shirreff

0 - 2

February 17th

SAD Amerigo - Taishan FC

0 - 1

February 17th

SE Palmer - Tor FC

4 - 1

February 17th

FK Zenit Leningradskaya - Villaroel CF

2 - 1

February 17th

Sanae FC - Chángchéng Zhàn FC

0 - 1

February 17th

CA Ripamonti - AF Progress

1 - 2

February 17th

CF Amerigo - MZKS Arctowski

2 - 0

February 17th

CA Belgrano - Plateau United FC

2 - 1

February 17th

CD Primero - Sportive Esperanza

2 - 2

Date

Teams

Results

February 24th

Taishan FC - CS Fola Ehm

1 - 3

February 24th

FC Shirreff - Tor FC

3 - 1

February 24th

Parodi AC - Villaroel CF

2 - 1

February 24th

SC Jang Bogo - Chángchéng Zhàn FC

2 - 0

February 24th

EC Primero - AF Progress

0 - 2

February 24th

FC Progress - MZKS Arctowski

3 - 1

February 24th

CDU San Martín - Plateau United FC

0 - 1

February 24th

AS Jeunesse d'Ehm - Sportive Esperanza

1 - 2

February 24th

SAD Amerigo - CD Primero

1 - 0

February 24th

SE Palmer - CA Belgrano

3 - 0

February 24th

FK Zenit Leningradskaya - CF Amérigo

0 - 2

February 24th

Sanae FC - CA Ripamonti

0 - 1

Date

Teams

Results

March 3rd

FC Progress - CS Fola Ehm

2 - 1

March 3rd

CDU San Martín - EC Primero

3 - 2

March 3rd

AS Jeunesse d'Ehm - SC Jang Bogo

0 - 2

March 3rd

SAD Amerigo - Parodi AC

1 - 1

March 3rd

SE Palmer - FC Shirreff

2 - 0

March 3rd

FK Zenit Leningradskaya - Taishan FC

1 - 1

March 3rd

Sanae FC - Tor FC

2 - 1

March 3rd

CA Ripamonti - Villaroel CF

3 - 0

March 3rd

CF Amerigo - Chángchéng Zhàn FC

4 - 1

March 3rd

CA Belgrano - AF Progress

1 - 1

March 3rd

CD Primero - MZKS Arctowski

2 - 0

March 3rd

Sportive Esperanza - Plateau United FC

1 - 1

Date

Teams

Results

March 10th

Chángchéng Zhàn FC - CS Fola Ehm

1 - 3

March 10th

Villaroel CF - AF Progress

3 - 3

March 10th

Tor FC - MZKS Arctowski

3 - 1

March 10th

Taishan FC - Plateau United FC

1 - 1

March 10th

FC Shirreff - Sportive Esperanza

1 - 2

March 10th

Parodi AC - CD Primero

0 - 2

March 10th

SC Jang Bogo - CA Belgrano

3 - 1

March 10th

EC Primero - CF Amérigo

0 - 0

March 10th

FC Progress - CA Ripamonti

4 - 0

March 10th

CDU San Martín - Sanae FC

2 - 2

March 10th

AS Jeunesse d'Ehm - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

March 10th

SAD Amerigo - SE Palmer

2 - 1

Date

Teams

Results

March 13th

FK Zenit Leningradskaya - CS Fola Ehm

2 - 1

March 13th

Sanae FC - SE Palmer

0 - 0

March 13th

CA Ripamonti - SAD Amérigo

2 - 0

March 13th

CF Amérigo - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 1

March 13th

CA Belgrano - CDU San Martín

5 - 0

March 13th

CD Primero - FC Progress

2 - 0

March 13th

Sportive Esperanza - EC Primero

3 - 1

March 13th

Plateau United FC - SC Jang Bogo

2 - 3

March 13th

MZKS Arctowski - Parodi AC

1 - 1

March 13th

AF Progress - FC Shirreff

1 - 3

March 13th

Chángchéng Zhàn FC - Taishan FC

1 - 0

March 13th

Villaroel CF - Tor FC

0 - 2

Date

Teams

Results

March 17th

FC Shirreff - CS Fola Ehm

2 - 0

March 17th

Parodi AC - Taishan FC

1 - 1

March 17th

SC Jang Bogo - Tor FC

4 - 0

March 17th

EC Primero - Villaroel CF

2 - 1

March 17th

FC Progress - Chángchéng Zhàn FC

3 - 1

March 17th

CDU San Martín - AF Progress

2 - 1

March 17th

AS Jeunesse d'Ehm - MZKS Arctowski

3 - 0

March 17th

SAD Amérigo - Plateau United FC

0 - 2

March 17th

SE Palmer - Sportive Esperanza

2 - 1

March 17th

FK Zenit Leningradskaya - CD Primero

2 - 1

March 17th

Sanae FC - CA Belgrano

0 - 2

March 17th

CA Ripamonti - CF Amérigo

3 - 0

Date

Teams

Results

March 20th

Plateau United FC - CS Fola Ehm

0 - 0

March 20th

MZKS Arctowski - Sportive Esperanza

2 - 0

March 20th

AF Progress - CD Primero

1 - 1

March 20th

Chángchéng Zhàn FC - CA Belgrano

1 - 3

March 20th

Villaroel CF - CF Amérigo

1 - 1

March 20th

Tor FC - CA Ripamonti

3 - 1

March 20th

Taishan FC - Sanae FC

0 - 2

March 20th

FC Shirreff - FK Zenit Leningradskaya

4 - 0

March 20th

Parodi AC - SE Palmer

1 - 1

March 20th

SC Jang Bogo - SAD Amérigo

5 - 1

March 20th

EC Primero - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

March 20th

FC Progress - CDU San Martín

3 - 1

Date

Teams

Results

March 24th

MZKS Arctowski - CS Fola Ehm

2 - 1

March 24th

AF Progress - Plateau United FC

3 - 1

March 24th

Chángchéng Zhàn FC - Sportive Esperanza

2 - 1

March 24th

Villaroel CF - CD Primero

2 - 2

March 24th

Tor FC - CA Belgrano

0 - 1

March 24th

Taishan FC - CF Amérigo

1 - 1

March 24th

FC Shirreff - CA Ripamonti

3 - 2

March 24th

Parodi AC - Sanae FC

2 - 0

March 24th

SC Jang Bogo - FK Zenit Leningradskaya

3 - 1

March 24th

EC Primero - SE Palmer

2 - 0

March 24th

FC Progress - SAD Amérigo

1 - 2

March 24th

CDU San Martín - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 3

Date

Teams

Results

March 31st

SAD Amérigo - CS Fola Ehm

2 - 1

March 31st

SE Palmer - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 1

March 31st

FK Zenit Leningradskaya - CDU San Martín

2 - 1

March 31st

Sanae FC - FC Progress

0 - 2

March 31st

CA Ripamonti - EC Primero

2 - 0

March 31st

CF Amérigo - SC Jang Bogo

0 - 0

March 31st

CA Belgrano - Parodi AC

0 - 1

March 31st

CD Primero - FC Shirreff

0 - 1

March 31st

Sportive Esperanza - Taishan FC

2 - 1

March 31st

Plateau United FC - Tor FC

2 - 1

March 31st

MZKS Arctowski - Villaroel CF

2 - 1

March 31st

AF Progress - Chángchéng Zhàn FC

1 - 3

Date

Teams

Results

April 7th

Parodi AC - CS Fola Ehm

1 - 3

April 7th

SC Jang Bogo - FC Shirreff

3 - 1

April 7th

EC Primero - Taishan FC

1 - 0

April 7th

FC Progress - Tor FC

3 - 0

April 7th

CDU San Martín - Villaroel CF

1 - 2

April 7th

AS Jeunesse d'Ehm - Chángchéng Zhàn FC

4 - 0

April 7th

SAD Amérigo - AF Progress

1 - 0

April 7th

SE Palmer - MZKS Arctowski

3 - 0

April 7th

FK Zenit Leningradskaya - Plateau United FC

0 - 2

April 7th

Sanae FC - Sportive Esperanza

2 - 0

April 7th

CA Ripamonti - CD Primero

2 - 2

April 7th

CF Amérigo - CA Belgrano

1 - 0

Date

Teams

Results

April 14th

CA Ripamonti - CS Fola Ehm

1 - 1

April 14th

CF Amérigo - Sanae FC

0 - 0

April 14th

CA Belgrano - FK Zenit Leningradskaya

0 - 3

April 14th

CD Primero - SE Palmer

3 - 0

April 14th

Sportive Esperanza - SAD Amérigo

0 - 1

April 14th

Plateau United FC - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 3

April 14th

MZKS Arctowski - CDU San Martín

1 - 2

April 14th

AF Progress - FC Progress

1 - 1

April 14th

Chángchéng Zhàn FC - EC Primero

0 - 0

April 14th

Villaroel CF - SC Jang Bogo

1 - 2

April 14th

Tor FC - Parodi AC

2 - 1

April 14th

Taishan FC - FC Shirreff

0 - 1

Date

Teams

Results

April 21st

CD Primero - CS Fola Ehm

2 - 0

April 21st

Sportive Esperanza - CA Belgrano

5 - 0

April 21st

Plateau United FC - CF Amérigo

0 - 1

April 21st

MZKS Arctowski - CA Ripamonti

1 - 0

April 21st

AF Progress - Sanae FC

0 - 1

April 21st

Chángchéng Zhàn FC - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

April 21st

Villaroel CF - SE Palmer

1 - 1

April 21st

Tor FC - SAD Amérigo

3 - 0

April 21st

Taishan FC - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 2

April 21st

FC Shirreff - CDU San Martín

4 - 0

April 21st

Parodi AC - FC Progress

0 - 2

April 21st

SC Jang Bogo - EC Primero

2 - 1

Date

Teams

Results

April 28th

Tor FC - CS Fola Ehm

1 - 0

April 28th

Taishan FC - Villaroel CF

0 - 1

April 28th

FC Shirreff - Chángchéng Zhàn FC

2 - 0

April 28th

Parodi AC - AF Progress

1 - 1

April 28th

SC Jang Bogo - MZKS Arctowski

2 - 2

April 28th

EC Primero - Plateau United FC

1 - 0

April 28th

FC Progress - Sportive Esperanza

3 - 1

April 28th

CDU San Martín - CD Primero

0 - 2

April 28th

AS Jeunesse d'Ehm - CA Belgrano

0 - 0

April 28th

SAD Amérigo - CF Amérigo

1 - 0

April 28th

SE Palmer - CA Ripamonti

1 - 2

April 28th

FK Zenit Leningradskaya - Sanae FC

0 - 1

Date

Teams

Results

May 5th

Sportive Esperanza - CS Fola Ehm

1 - 0

May 5th

Plateau United FC - CD Primero

1 - 2

May 5th

MZKS Arctowski - CA Belgrano

1 - 0

May 5th

AF Progress - CF Amérigo

0 - 1

May 5th

Chángchéng Zhàn FC - CA Ripamonti

1 - 0

May 5th

Villaroel CF - Sanae FC

2 - 0

May 5th

Tor FC - FK Zenit Leningradskaya

2 - 1

May 5th

Taishan FC - SE Palmer

1 - 1

May 5th

FC Shirreff - SAD Amérigo

2 - 0

May 5th

Parodi AC - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

May 5th

SC Jang Bogo - CDU San Martín

4 - 0

May 5th

EC Primero - FC Progress

0 - 2

Date

Teams

Results

May 12th

CF Amérigo - CS Fola Ehm

1 - 3

May 12th

CA Belgrano - CA Ripamonti

1 - 0

May 12th

CD Primero - Sanae FC

0 - 0

May 12th

Sportive Esperanza - FK Zenit Leningradskaya

2 - 1

May 12th

Plateau United FC - SE Palmer

3 - 1

May 12th

MZKS Arctowski - SAD Amérigo

1 - 3

May 12th

AF Progress - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

May 12th

Chángchéng Zhàn FC - CDU San Martín

1 - 1

May 12th

Villaroel CF - FC Progress

0 - 1

May 12th

Tor FC - EC Primero

1 - 3

May 12th

Taishan FC - SC Jang Bogo

3 - 0

May 12th

FC Shirreff - Parodi AC

2 - 0

Date

Teams

Results

May 15th

CA Belgrano - CS Fola Ehm

3 - 0

May 15th

CD Primero - CF Amérigo

2 - 0

May 15th

Sportive Esperanza - CA Ripamonti

3 - 0

May 15th

Plateau United FC - Sanae FC

1 - 0

May 15th

MZKS Arctowski - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

May 15th

AF Progress - SE Palmer

2 - 1

May 15th

Chángchéng Zhàn FC - SAD Amérigo

2 - 1

May 15th

Villaroel CF - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 3

May 15th

Tor FC - CDU San Martín

1 - 2

May 15th

Taishan FC - FC Progress

0 - 0

May 15th

FC Shirreff - EC Primero

0 - 0

May 15th

Parodi AC - SC Jang Bogo

1 - 1

Date

Teams

Results

May 19th

CDU San Martín - CS Fola Ehm

1 - 4

May 19th

AS Jeunesse d'Ehm - FC Progress

1 - 3

May 19th

SAD Amérigo - EC Primero

1 - 0

May 19th

SE Palmer - SC Jang Bogo

2 - 2

May 19th

FK Zenit Leningradskaya - Parodi AC

0 - 1

May 19th

Sanae FC - FC Shirreff

2 - 0

May 19th

CA Ripamonti - Taishan FC

1 - 3

May 19th

CF Amérigo - Tor FC

1 - 4

May 19th

CA Belgrano - Villaroel CF

1 - 0

May 19th

CD Primero - Chángchéng Zhàn FC

1 - 0

May 19th

Sportive Esperanza - AF Progress

1 - 1

May 19th

Plateau United FC - MZKS Arctowski

1 - 0

Read dispatch

RawReport