by Max Barry

Latest Forum Topics

Advertisement

3

DispatchAccountSport

by The Disputed Territories of Territorio di Nessuno. . 33 reads.

Lega A Stagione 2019-20 (Classifica)

Pos

Team

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pts

Qualification or relegation

1

FC Shirreff

46

38

4

4

74

11

63

118

Winner of Lega A 2019-20
Qualifies for the 2020-21 FIDAC Winners' Cup

2

SC Jang Bogo

46

30

11

5

82

26

56

101

Winner of SuperCoppa 2019
Winner of Coppa Nazionale 2019-20
Qualifies for the 2020-21 FIDAC Winners' Cup

3

CD Primero

46

29

10

7

52

12

40

97

Qualifies for the 2020-21 FIDAC Winners' Cup

4

SE Palmer

46

29

7

10

69

24

45

94

5

CF Amerigo

46

26

8

12

54

28

26

86

6

CS Fola Ehm

46

25

8

13

55

30

25

83

7

FK Zenit Leningradskaya

46

25

8

13

51

33

18

83

8

Taishan FC

46

18

16

12

38

28

10

70

9

Parodi AC

46

17

16

13

32

29

3

67

10

AS Jeunesse d'Ehm

46

19

9

18

38

36

2

66

11

Tor FC

46

17

13

16

42

39

3

64

12

Villaroel CF

46

18

10

18

38

41

-3

64

13

MZKS Arctowsky

46

17

10

19

40

52

-12

61

14

Sportive Esperanza

46

13

20

13

24

22

2

59

15

FC Progress

46

14

12

20

30

39

-9

54

16

Sanae FC

46

13

13

20

28

37

-9

52

17

CA Ripamonti

46

13

6

27

32

61

-29

45

18

Plateau United FC

46

8

20

18

14

33

-19

44

19

EC Primero

46

10

13

23

17

36

-19

43

20

SAD Amerigo

46

10

13

23

27

48

-21

43

21

Amerigo FC

46

10

10

26

24

54

-30

40

22

CA Belgrano

46

8

10

28

14

47

-33

34

Relegated to Lega B

23

Rothera United FC

46

4

15

27

27

87

-60

27

Relegated to Lega B

24

Cercle Antartique KSV

46

6

8

32

17

66

-49

26

Relegated to Lega B

Date

Teams

Results

August 25th

CS Fola Ehm - Rothera United FC

2 - 0

August 25th

Amérigo FC - Plateau United FC

0 - 0

August 25th

Parodi AC - CA Belgrano

0 - 0

August 25th

Sanae FC - Cercle Antartique KSV

1 - 0

August 25th

FC Shirreff - CF Amérigo

1 - 0

August 25th

SAD Amerigo - Villaroel CF

0 - 1

August 25th

CD Primero - Tor FC

4 - 0

August 25th

Sportive Esperanza - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

August 25th

SE Palmer - Taishan FC

0 - 1

August 25th

CA Ripamonti - MZKS Arctowski

0 - 1

August 25th

FK Zenit Leningradskaya - EC Primero

2 - 0

August 25th

SC Jang Bogo - FC Progress

2 - 0

Date

Teams

Results

September 1st

CS Fola Ehm - FC Progress

3 - 0

September 1st

EC Primero - SC Jang Bogo

0 - 1

September 1st

MZKS Arctowski -FK Zenit Leningradskaya

1 - 2

September 1st

Taishan FC - CA Ripamonti

3 - 0

September 1st

AS Jeunesse d'Ehm - SE Palmer

2 - 0

September 1st

Tor FC - Sportive Esperanza

0 - 0

September 1st

Villaroel CF - CD Primero

1 - 0

September 1st

CF Amerigo - SAD Amérigo

3 - 0

September 1st

Cercle Antartique KSV - FC Shirreff

0 - 2

September 1st

CA Belgrano - Sanae FC

0 - 1

September 1st

Plateau United FC - Parodi AC

0 - 0

September 1st

Rothera United FC -Amérigo FC

1 - 1

Date

Teams

Results

September 8th

CS Fola Ehm - Parodi AC

2 - 0

September 8th

Sanae FC - Amérigo FC

2 - 0

September 8th

FC Shirreff - Rothera United FC

5 - 0

September 8th

SAD Amerigo - Plateau United FC

1 - 1

September 8th

CD Primero - CA Belgrano

3 - 0

September 8th

Sportive Esperanza - Cercle Antartique KSV

2 - 0

September 8th

SE Palmer - CF Amérigo

0 - 1

September 8th

CA Ripamonti - Villaroel CF

1 - 0

September 8th

FK Zenit Leningradskaya - Tor FC

1 - 0

September 8th

SC Jang Bogo - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

September 8th

FC Progress - Taishan FC

0 - 0

September 8th

EC Primero - MZKS Arctowski

0 - 0

Date

Teams

Results

September 12th

CS Fola Ehm - Plateau United FC

1 - 0

September 12th

Rothera United FC - CA Belgrano

0 - 3

September 12th

Amérigo FC - Cercle Antartique KSV

3 - 0

September 12th

Parodi AC - CF Amérigo

1 - 0

September 12th

Sanae FC - Villaroel CF

2 - 0

September 12th

FC Shirreff - Tor FC

2 - 0

September 12th

SAD Amerigo - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

September 12th

CD Primero - Taishan FC

0 - 0

September 12th

Sportive Esperanza - MZKS Arctowski

1 - 0

September 12th

SE Palmer - EC Primero

2 - 0

September 12th

CA Ripamonti - FC Progress

2 - 1

September 12th

FK Zenit Leningradskaya - SC Jang Bogo

1 - 2

Date

Teams

Results

September 15th

CS Fola Ehm - CA Belgrano

1 - 0

September 15th

Plateau United FC - Cercle Antartique KSV

2 - 0

September 15th

Rothera United FC - CF Amérigo

1 - 1

September 15th

Amérigo FC - Villaroel CF

0 - 2

September 15th

Parodi AC - Tor FC

1 - 2

September 15th

Sanae FC - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

September 15th

FC Shirreff - Taishan FC

3 - 0

September 15th

SAD Amerigo - MZKS Arctowski

1 - 2

September 15th

CD Primero - EC Primero

1 - 0

September 25th

Sportive Esperanza - FC Progress

2 - 0

September 15th

SE Palmer - SC Jang Bogo

1 - 1

September 15th

CA Ripamonti - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

Date

Teams

Results

September 22nd

AS Jeunesse d'Ehm - Rothera United FC

4 - 0

September 22nd

Tor FC - Plateau United FC

0 - 0

September 22nd

Villaroel CF - CA Belgrano

1 - 0

September 22nd

CF Amerigo - Cercle Antartique KSV

3 - 0

September 22nd

CS Fola Ehm - SE Palmer

2 - 0

September 22nd

CA Ripamonti - Sportive Esperanza

1 - 0

September 22nd

FK Zenit Leningradskaya - CD Primero

0 - 3

September 22nd

SC Jang Bogo - SAD Amérigo

0 - 0

September 22nd

FC Progress - FC Shirreff

0 - 1

September 22nd

EC Primero - Sanae FC

0 - 0

September 22nd

MZKS Arctowski - Parodi AC

1 - 1

September 22nd

Taishan FC - Amérigo FC

0 - 0

Date

Teams

Results

October 9th

CS Fola Ehm - Cercle Antartique KSV

3 - 0

September 29th

CA Belgrano - CF Amérigo

0 - 1

September 29th

Plateau United FC - Villaroel CF

0 - 0

September 29th

Rothera United FC - Tor FC

1 - 1

September 29th

Amérigo FC - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 0

September 29th

Parodi AC - Taishan FC

0 - 1

September 29th

Sanae FC - MZKS Arctowski

1 - 2

September 29th

FC Shirreff - EC Primero

3 - 0

September 29th

SAD Amerigo - FC Progress

1 - 0

September 29th

CD Primero - SC Jang Bogo

3 - 1

September 29th

Sportive Esperanza - FK Zenit Leningradskaya

0 - 0

September 29th

SE Palmer - CA Ripamonti

4 - 0

Date

Teams

Results

October 6th

CS Fola Ehm - MZKS Arctowski

3 - 0

October 6th

Taishan FC - EC Primero

0 - 0

October 6th

AS Jeunesse d'Ehm - FC Progress

0 - 0

October 6th

Tor FC - SC Jang Bogo

2 - 1

October 6th

Villaroel CF - FK Zenit Leningradskaya

1 - 1

October 6th

CF Amerigo - CA Ripamonti

3 - 2

October 6th

Cercle Antartique KSV - SE Palmer

0 - 2

October 6th

CA Belgrano - Sportive Esperanza

0 - 0

October 6th

Plateau United FC - CD Primero

0 - 1

October 6th

Rothera United FC - SAD Amérigo

2 - 2

October 6th

Amérigo FC - FC Shirreff

0 - 1

October 6th

Parodi AC - Sanae FC

0 - 0

Date

Teams

Results

October 13th

CS Fola Ehm - Amérigo FC

2 - 0

October 13th

Parodi AC - Rothera United FC

3 - 0

October 13th

Sanae FC - Plateau United FC

1 - 0

October 13th

FC Shirreff - CA Belgrano

3 - 0

October 13th

SAD Amerigo - Cercle Antartique KSV

0 - 0

October 13th

CD Primero - CF Amérigo

0 - 1

October 13th

Sportive Esperanza - Villaroel CF

2 - 0

October 13th

SE Palmer - Tor FC

2 - 0

October 13th

CA Ripamonti - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 2

October 13th

FK Zenit Leningradskaya - Taishan FC

1 - 0

October 13th

SC Jang Bogo - MZKS Arctowski

1 - 1

October 13th

FC Progress - EC Primero

1 - 0

Date

Teams

Results

October 20th

CS Fola Ehm - CD Primero

1 - 0

October 20th

Sportive Esperanza - SAD Amérigo

3 - 0

October 20th

SE Palmer - FC Shirreff

1 - 0

October 20th

CA Ripamonti - Sanae FC

1 - 0

October 20th

FK Zenit Leningradskaya - Parodi AC

0 - 1

October 20th

SC Jang Bogo - Amérigo FC

3 - 0

October 20th

FC Progress - Rothera United FC

4 - 0

October 20th

EC Primero - Plateau United FC

1 - 0

October 20th

MZKS Arctowski - CA Belgrano

2 - 0

October 20th

Taishan FC - Cercle Antartique KSV

2 - 0

October 20th

AS Jeunesse d'Ehm - CF Amérigo

2 - 0

October 20th

Tor FC - Villaroel CF

0 - 1

Date

Teams

Results

October 27th

CS Fola Ehm - FC Shirreff

0 - 0

October 27th

SAD Amerigo - Sanae FC

2 - 1

October 27th

CD Primero - Parodi AC

1 - 0

October 27th

Sportive Esperanza - Amérigo FC

0 - 0

October 27th

SE Palmer - Rothera United FC

4 - 0

October 27th

CA Ripamonti - Plateau United FC

2 - 0

October 27th

FK Zenit Leningradskaya - CA Belgrano

2 - 0

October 27th

SC Jang Bogo - Cercle Antartique KSV

2 - 0

October 27th

FC Progress - CF Amérigo

1 - 0

October 27th

EC Primero - Villaroel CF

2 - 0

October 27th

MZKS Arctowski - Tor FC

2 - 0

October 27th

Taishan FC - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 0

Date

Teams

Results

November 3rd

CS Fola Ehm - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

November 3rd

Tor FC - Taishan FC

1 - 2

November 3rd

Villaroel CF - MZKS Arctowski

3 - 0

November 3rd

CF Amerigo - EC Primero

3 - 0

November 3rd

Cercle Antartique KSV - FC Progress

0 - 1

November 3rd

CA Belgrano - SC Jang Bogo

0 - 1

November 3rd

Plateau United FC - FK Zenit Leningradskaya

0 - 0

November 3rd

Rothera United FC - CA Ripamonti

0 - 1

November 3rd

Amérigo FC - SE Palmer

2 - 1

November 3rd

Parodi AC - Sportive Esperanza

0 - 0

November 3rd

Sanae FC - CD Primero

0 - 0

November 3rd

FC Shirreff - SAD Amérigo

2 - 1

Date

Teams

Results

November 10th

CS Fola Ehm - Sanae FC

0 - 1

November 10th

FC Shirreff - Parodi AC

3 - 0

November 10th

SAD Amerigo - Amérigo FC

0 - 1

November 10th

CD Primero - Rothera United FC

2 - 0

November 10th

Sportive Esperanza - Plateau United FC

0 - 0

November 10th

SE Palmer - CA Belgrano

5 - 0

November 10th

CA Ripamonti - Cercle Antartique KSV

2 - 0

November 10th

FK Zenit Leningradskaya - CF Amérigo

1 - 0

November 20th

SC Jang Bogo - Villaroel CF

2 - 0

November 10th

FC Progress - Tor FC

2 - 0

November 10th

EC Primero - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 1

November 10th

MZKS Arctowski - Taishan FC

1 - 0

Date

Teams

Results

November 14th

CS Fola Ehm - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

December 4th

SC Jang Bogo - CA Ripamonti

3 - 0

November 14th

FC Progress - SE Palmer

0 - 3

November 14th

EC Primero - Sportive Esperanza

0 - 0

November 14th

MZKS Arctowski - CD Primero

0 - 0

November 14th

Taishan FC - SAD Amérigo

0 - 2

November 14th

AS Jeunesse d'Ehm - FC Shirreff

0 - 1

November 14th

Tor FC - Sanae FC

3 - 1

November 14th

Villaroel CF - Parodi AC

0 - 1

November 14th

CF Amerigo - Amérigo FC

1 - 0

November 14th

Cercle Antartique KSV - Rothera United FC

3 - 0

November 14th

CA Belgrano - Plateau United FC

0 - 0

Date

Teams

Results

November 17th

CS Fola Ehm - EC Primero

2 - 0

November 17th

MZKS Arctowski - FC Progress

2 - 0

November 17th

Taishan FC - SC Jang Bogo

1 - 1

November 17th

AS Jeunesse d'Ehm - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

November 17th

Tor FC - CA Ripamonti

1 - 1

November 17th

Villaroel CF - SE Palmer

0 - 2

November 17th

CF Amerigo - Sportive Esperanza

0 - 0

November 17th

Cercle Antartique KSV - CD Primero

0 - 1

November 17th

CA Belgrano - SAD Amérigo

1 - 0

November 17th

Plateau United FC - FC Shirreff

0 - 1

November 17th

Rothera United FC - Sanae FC

0 - 3

November 17th

Amérigo FC - Parodi AC

0 - 1

Date

Teams

Results

November 24th

CS Fola Ehm - Sportive Esperanza

2 - 1

November 24th

SE Palmer - CD Primero

1 - 0

November 24th

CA Ripamonti - SAD Amérigo

0 - 4

November 24th

FK Zenit Leningradskaya - FC Shirreff

0 - 1

November 24th

SC Jang Bogo - Sanae FC

3 - 0

November 24th

FC Progress - Parodi AC

1 - 1

November 24th

EC Primero - Amérigo FC

0 - 0

November 24th

MZKS Arctowski - Rothera United FC

3 - 3

November 24th

Taishan FC - Plateau United FC

1 - 1

November 24th

AS Jeunesse d'Ehm - CA Belgrano

3 - 0

November 24th

Tor FC - Cercle Antartique KSV

3 - 0

November 24th

Villaroel CF - CF Amérigo

1 - 0

Date

Teams

Results

December 1st

CS Fola Ehm - Taishan FC

1 - 0

December 1st

AS Jeunesse d'Ehm - MZKS Arctowski

2 - 0

December 1st

Tor FC - EC Primero

2 - 0

December 1st

Villaroel CF - FC Progress

1 - 0

December 1st

CF Amerigo - SC Jang Bogo

1 - 1

December 1st

Cercle Antartique KSV - FK Zenit Leningradskaya

1 - 2

December 1st

CA Belgrano - CA Ripamonti

1 - 0

December 1st

Plateau United FC - SE Palmer

0 - 1

December 1st

Rothera United FC - Sportive Esperanza

0 - 2

December 1st

Amérigo FC - CD Primero

0 - 3

December 1st

Parodi AC - SAD Amérigo

0 - 0

December 1st

Sanae FC - FC Shirreff

0 - 2

Date

Teams

Results

December 8th

CS Fola Ehm - SAD Amérigo

2 - 1

December 8th

CD Primero - FC Shirreff

0 - 1

December 8th

Sportive Esperanza - Sanae FC

2 - 0

December 8th

SE Palmer - Parodi AC

1 - 0

December 8th

CA Ripamonti - Amérigo FC

1 - 1

December 8th

FK Zenit Leningradskaya - Rothera United FC

3 - 0

December 8th

SC Jang Bogo - Plateau United FC

1 - 0

December 8th

FC Progress - CA Belgrano

1 - 0

December 8th

EC Primero - Cercle Antartique KSV

2 - 0

December 8th

MZKS Arctowski - CF Amérigo

1 - 4

December 8th

Taishan FC - Villaroel CF

3 - 1

December 8th

AS Jeunesse d'Ehm - Tor FC

2 - 1

Date

Teams

Results

December 15th

CS Fola Ehm - SC Jang Bogo

2 - 1

December 15th

FC Progress - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

December 15th

EC Primero - CA Ripamonti

2 - 0

December 15th

MZKS Arctowski - SE Palmer

0 - 3

December 15th

Taishan FC - Sportive Esperanza

1 - 0

December 15th

AS Jeunesse d'Ehm - CD Primero

0 - 1

December 15th

Tor FC - SAD Amérigo

1 - 1

December 15th

Villaroel CF - FC Shirreff

0 - 1

December 15th

CF Amerigo - Sanae FC

1 - 0

December 15th

Cercle Antartique KSV - Parodi AC

1 - 2

December 15th

CA Belgrano - Amérigo FC

1 - 0

December 15th

Plateau United FC - Rothera United FC

1 - 0

Date

Teams

Results

December 22nd

CS Fola Ehm - Tor FC

0 - 0

December 22nd

Villaroel CF - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

December 22nd

CF Amerigo - Taishan FC

0 - 0

December 22nd

Cercle Antartique KSV - MZKS Arctowski

1 - 2

December 22nd

CA Belgrano - EC Primero

0 - 0

December 22nd

Plateau United FC - FC Progress

0 - 0

December 22nd

Rothera United FC - SC Jang Bogo

0 - 0

December 22nd

Amérigo FC - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

December 22nd

Parodi AC - CA Ripamonti

2 - 0

December 22nd

Sanae FC - SE Palmer

0 - 1

December 22nd

FC Shirreff - Sportive Esperanza

1 - 0

December 22nd

SAD Amerigo - CD Primero

0 - 0

Date

Teams

Results

December 29th

CS Fola Ehm - CA Ripamonti

2 - 0

December 29th

FK Zenit Leningradskaya - SE Palmer

3 - 1

December 29th

SC Jang Bogo - Sportive Esperanza

3 - 0

December 29th

FC Progress - CD Primero

1 - 1

December 29th

EC Primero - SAD Amérigo

0 - 1

December 29th

MZKS Arctowski - FC Shirreff

1 - 2

December 29th

Taishan FC - Sanae FC

1 - 0

December 29th

AS Jeunesse d'Ehm - Parodi AC

2 - 0

December 29th

Tor FC - Amérigo FC

1 - 0

December 29th

Villaroel CF - Rothera United FC

2 - 0

December 29th

CF Amerigo - Plateau United FC

1 - 0

December 29th

Cercle Antartique KSV - CA Belgrano

1 - 0

Date

Teams

Results

January 5th

CS Fola Ehm - CF Amérigo

2 - 0

January 5th

Cercle Antartique KSV - Villaroel CF

0 - 1

January 5th

CA Belgrano - Tor FC

1 - 0

January 5th

Plateau United FC - AS Jeunesse d'Ehm

0 - 0

January 5th

Rothera United FC - Taishan FC

1 - 1

January 5th

Amérigo FC - MZKS Arctowski

1 - 0

January 5th

Parodi AC - EC Primero

1 - 0

January 5th

Sanae FC - FC Progress

2 - 0

January 5th

FC Shirreff - SC Jang Bogo

2 - 1

January 5th

SAD Amerigo - FK Zenit Leningradskaya

0 - 0

January 5th

CD Primero - CA Ripamonti

0 - 0

January 5th

Sportive Esperanza - SE Palmer

0 - 0

Date

Teams

Results

January 12th

CS Fola Ehm - Villaroel CF

2 - 0

January 12th

CF Amerigo - Tor FC

3 - 1

January 12th

Cercle Antartique KSV - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 1

January 12th

CA Belgrano - Taishan FC

1 - 1

January 12th

Plateau United FC - MZKS Arctowski

2 - 0

January 12th

Rothera United FC - EC Primero

2 - 1

January 12th

Amérigo FC - FC Progress

0 - 1

January 12th

Parodi AC - SC Jang Bogo

1 - 1

January 12th

Sanae FC - FK Zenit Leningradskaya

1 - 2

January 12th

FC Shirreff - CA Ripamonti

1 - 0

January 12th

SAD Amerigo - SE Palmer

0 - 1

January 12th

CD Primero - Sportive Esperanza

1 - 0

Date

Teams

Results

January 16th

Tor FC - CS Fola Ehm

1 - 0

January 16th

AS Jeunesse d'Ehm - Villaroel CF

1 - 1

January 16th

Taishan FC - CF Amérigo

2 - 1

January 16th

MZKS Arctowski - Cercle Antartique KSV

0 - 0

January 16th

EC Primero - CA Belgrano

1 - 0

January 16th

FC Progress - Plateau United FC

4 - 0

January 16th

SC Jang Bogo - Rothera United FC

3 - 1

January 16th

FK Zenit Leningradskaya - Amérigo FC

2 - 0

January 16th

CA Ripamonti - Parodi AC

0 - 2

January 16th

SE Palmer - Sanae FC

0 - 0

January 16th

Sportive Esperanza - FC Shirreff

0 - 1

January 16th

CD Primero - SAD Amérigo

2 - 0

Date

Teams

Results

January 19th

CD Primero - CS Fola Ehm

2 - 1

January 19th

SAD Amerigo - Sportive Esperanza

2 - 0

January 19th

FC Shirreff - SE Palmer

2 - 1

January 19th

Sanae FC - CA Ripamonti

2 - 1

January 19th

Parodi AC - FK Zenit Leningradskaya

2 - 1

January 19th

Amérigo FC - SC Jang Bogo

0 - 4

January 19th

Rothera United FC - FC Progress

0 - 2

January 19th

Plateau United FC - EC Primero

1 - 0

January 19th

CA Belgrano - MZKS Arctowski

3 - 0

January 19th

Cercle Antartique KSV - Taishan FC

1 - 0

January 19th

CF Amerigo - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

January 19th

Villaroel CF - Tor FC

2 - 0

Date

Teams

Results

January 26th

FC Progress - CS Fola Ehm

1 - 1

January 26th

SC Jang Bogo - EC Primero

1 - 1

January 26th

FK Zenit Leningradskaya - MZKS Arctowski

0 - 0

January 26th

CA Ripamonti - Taishan FC

1 - 2

January 26th

SE Palmer - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

January 26th

Sportive Esperanza - Tor FC

0 - 0

January 26th

CD Primero - Villaroel CF

3 - 0

January 26th

SAD Amerigo - CF Amérigo

0 - 3

January 26th

FC Shirreff - Cercle Antartique KSV

3 - 0

January 26th

Sanae FC - CA Belgrano

1 - 0

January 26th

Parodi AC - Plateau United FC

0 - 1

January 26th

Amérigo FC - Rothera United FC

2 - 2

Date

Teams

Results

February 2nd

CF Amerigo - CS Fola Ehm

2 - 1

February 2nd

Villaroel CF - Cercle Antartique KSV

2 - 2

February 2nd

Tor FC - CA Belgrano

2 - 0

February 2nd

AS Jeunesse d'Ehm - Plateau United FC

0 - 0

February 2nd

Taishan FC - Rothera United FC

1 - 0

February 2nd

MZKS Arctowski - Amérigo FC

3 - 0

February 2nd

EC Primero - Parodi AC

0 - 0

February 2nd

FC Progress - Sanae FC

0 - 0

February 2nd

SC Jang Bogo - FC Shirreff

2 - 0

February 2nd

FK Zenit Leningradskaya - SAD Amérigo

2 - 0

February 2nd

CA Ripamonti - CD Primero

0 - 1

February 2nd

SE Palmer - Sportive Esperanza

2 - 0

Date

Teams

Results

February 9th

Rothera United FC - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 3

February 9th

Plateau United FC - Tor FC

0 - 0

February 9th

CA Belgrano - Villaroel CF

0 - 1

February 9th

Cercle Antartique KSV - CF Amérigo

0 - 3

February 9th

SE Palmer - CS Fola Ehm

2 - 0

February 9th

Sportive Esperanza - CA Ripamonti

1 - 0

February 9th

CD Primero - FK Zenit Leningradskaya

2 - 1

February 9th

SAD Amerigo - SC Jang Bogo

0 - 2

February 9th

FC Shirreff - FC Progress

1 - 0

February 9th

Sanae FC - EC Primero

0 - 1

February 9th

Parodi AC - MZKS Arctowski

1 - 1

February 9th

Amérigo FC - Taishan FC

1 - 0

Date

Teams

Results

February 16th

FC Shirreff - CS Fola Ehm

2 - 0

February 16th

Sanae FC - SAD Amérigo

2 - 0

February 16th

Parodi AC - CD Primero

0 - 1

February 16th

Amérigo FC - Sportive Esperanza

0 - 0

February 16th

Rothera United FC - SE Palmer

1 - 1

February 16th

Plateau United FC - CA Ripamonti

0 - 0

February 16th

CA Belgrano - FK Zenit Leningradskaya

0 - 1

February 16th

Cercle Antartique KSV - SC Jang Bogo

1 - 2

February 16th

CF Amerigo - FC Progress

0 - 0

February 16th

Villaroel CF - EC Primero

1 - 0

February 16th

Tor FC - MZKS Arctowski

0 - 1

February 16th

AS Jeunesse d'Ehm - Taishan FC

0 - 0

Date

Teams

Results

February 23rd

SC Jang Bogo - CS Fola Ehm

4 - 1

February 23rd

FK Zenit Leningradskaya - FC Progress

1 - 0

February 23rd

CA Ripamonti - EC Primero

0 - 2

February 23rd

SE Palmer - MZKS Arctowski

1 - 0

February 23rd

Sportive Esperanza - Taishan FC

0 - 0

February 23rd

CD Primero - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

February 23rd

SAD Amerigo - Tor FC

0 - 0

February 23rd

FC Shirreff - Villaroel CF

2 - 0

February 23rd

Sanae FC - CF Amérigo

1 - 0

February 23rd

Parodi AC - Cercle Antartique KSV

1 - 0

February 23rd

Amérigo FC - CA Belgrano

3 - 0

February 23rd

Rothera United FC - Plateau United FC

1 - 1

Date

Teams

Results

March 1st

Taishan FC - CS Fola Ehm

1 - 0

March 1st

MZKS Arctowski - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 1

March 1st

EC Primero - Tor FC

0 - 1

March 1st

FC Progress - Villaroel CF

0 - 1

March 1st

SC Jang Bogo - CF Amérigo

4 - 0

March 1st

FK Zenit Leningradskaya - Cercle Antartique KSV

2 - 1

March 1st

CA Ripamonti - CA Belgrano

0 - 0

March 1st

SE Palmer - Plateau United FC

3 - 1

March 1st

Sportive Esperanza - Rothera United FC

1 - 0

March 1st

CD Primero - Amérigo FC

1 - 0

March 1st

SAD Amerigo - Parodi AC

0 - 0

March 1st

FC Shirreff - Sanae FC

2 - 0

Date

Teams

Results

March 8th

FK Zenit Leningradskaya - CS Fola Ehm

3 - 1

March 8th

CA Ripamonti - SC Jang Bogo

1 - 2

March 8th

SE Palmer - FC Progress

1 - 1

March 8th

Sportive Esperanza - EC Primero

0 - 0

March 8th

CD Primero - MZKS Arctowski

1 - 0

March 8th

SAD Amerigo - Taishan FC

1 - 2

March 8th

FC Shirreff - AS Jeunesse d'Ehm

3 - 0

March 8th

Sanae FC - Tor FC

0 - 2

March 8th

Parodi AC - Villaroel CF

1 - 0

March 8th

Amérigo FC - CF Amérigo

1 - 2

March 8th

Rothera United FC - Cercle Antartique KSV

2 - 0

March 8th

Plateau United FC - CA Belgrano

0 - 0

Date

Teams

Results

March 15th

Villaroel CF - CS Fola Ehm

1 - 1

March 15th

Tor FC - CF Amérigo

0 - 1

March 15th

AS Jeunesse d'Ehm - Cercle Antartique KSV

0 - 0

March 15th

Taishan FC - CA Belgrano

0 - 0

March 15th

MZKS Arctowski - Plateau United FC

2 - 0

March 15th

EC Primero - Rothera United FC

1 - 1

March 15th

FC Progress - Amérigo FC

1 - 0

March 15th

SC Jang Bogo - Parodi AC

0 - 1

March 15th

FK Zenit Leningradskaya - Sanae FC

3 - 0

March 15th

CA Ripamonti - FC Shirreff

1 - 0

March 15th

SE Palmer - SAD Amérigo

2 - 0

March 15th

Sportive Esperanza - CD Primero

0 - 1

Date

Teams

Results

March 19th

SAD Amerigo - CS Fola Ehm

0 - 0

March 19th

FC Shirreff - CD Primero

0 - 0

March 19th

Sanae FC - Sportive Esperanza

0 - 0

March 19th

Parodi AC - SE Palmer

1 - 1

March 19th

Amérigo FC - CA Ripamonti

0 - 1

March 19th

Rothera United FC - FK Zenit Leningradskaya

0 - 2

March 19th

Plateau United FC - SC Jang Bogo

0 - 4

March 19th

CA Belgrano - FC Progress

0 - 1

March 19th

Cercle Antartique KSV - EC Primero

1 - 0

March 19th

CF Amerigo - MZKS Arctowski

1 - 0

March 19th

Villaroel CF - Taishan FC

2 - 0

March 19th

Tor FC - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

Date

Teams

Results

March 22nd

MZKS Arctowski - CS Fola Ehm

0 - 1

March 22nd

EC Primero - Taishan FC

1 - 0

March 22nd

FC Progress - AS Jeunesse d'Ehm

2 - 0

March 22nd

SC Jang Bogo - Tor FC

1 - 1

March 22nd

FK Zenit Leningradskaya - Villaroel CF

2 - 2

March 22nd

CA Ripamonti - CF Amérigo

0 - 2

March 22nd

SE Palmer - Cercle Antartique KSV

3 - 0

March 22nd

Sportive Esperanza - CA Belgrano

1 - 0

March 22nd

CD Primero - Plateau United FC

2 - 0

March 22nd

SAD Amerigo - Rothera United FC

2 - 2

March 22nd

FC Shirreff - Amérigo FC

3 - 0

March 22nd

Sanae FC - Parodi AC

2 - 0

Date

Teams

Results

March 29th

CA Belgrano - CS Fola Ehm

0 - 1

March 29th

Cercle Antartique KSV - Plateau United FC

1 - 0

March 29th

CF Amerigo - Rothera United FC

1 - 1

March 29th

Villaroel CF - Amérigo FC

3 - 0

March 29th

Tor FC - Parodi AC

2 - 0

March 29th

AS Jeunesse d'Ehm - Sanae FC

1 - 0

March 29th

Taishan FC - FC Shirreff

0 - 1

March 29th

MZKS Arctowski - SAD Amérigo

0 - 0

March 29th

EC Primero - CD Primero

0 - 1

March 29th

FC Progress - Sportive Esperanza

0 - 0

March 29th

SC Jang Bogo - SE Palmer

2 - 1

March 29th

FK Zenit Leningradskaya - CA Ripamonti

2 - 0

Date

Teams

Results

April 5th

Cercle Antartique KSV - CS Fola Ehm

0 - 0

April 5th

CF Amerigo - CA Belgrano

1 - 0

April 5th

Villaroel CF - Plateau United FC

0 - 0

April 5th

Tor FC - Rothera United FC

1 - 1

April 5th

AS Jeunesse d'Ehm - Amérigo FC

1 - 0

April 5th

Taishan FC - Parodi AC

1 - 0

April 5th

MZKS Arctowski - Sanae FC

2 - 1

April 5th

EC Primero - FC Shirreff

0 - 2

April 5th

FC Progress - SAD Amérigo

1 - 0

April 5th

SC Jang Bogo - CD Primero

1 - 0

April 5th

FK Zenit Leningradskaya - Sportive Esperanza

0 - 0

April 5th

CA Ripamonti - SE Palmer

1 - 3

Date

Teams

Results

April 12th

Sportive Esperanza - CS Fola Ehm

1 - 1

April 12th

CD Primero - SE Palmer

1 - 0

April 12th

SAD Amerigo - CA Ripamonti

2 - 1

April 12th

FC Shirreff - FK Zenit Leningradskaya

3 - 1

April 12th

Sanae FC - SC Jang Bogo

0 - 0

April 12th

Parodi AC - FC Progress

0 - 0

April 12th

Amérigo FC - EC Primero

0 - 0

April 12th

Rothera United FC - MZKS Arctowski

0 - 2

April 12th

Plateau United FC - Taishan FC

0 - 0

April 12th

CA Belgrano - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

April 12th

Cercle Antartique KSV - Tor FC

0 - 1

April 12th

CF Amerigo - Villaroel CF

2 - 0

Date

Teams

Results

April 19th

EC Primero - CS Fola Ehm

1 - 0

April 19th

FC Progress - MZKS Arctowski

0 - 1

April 19th

SC Jang Bogo - Taishan FC

2 - 2

April 19th

FK Zenit Leningradskaya - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

April 19th

CA Ripamonti - Tor FC

2 - 0

April 19th

SE Palmer - Villaroel CF

1 - 0

April 19th

Sportive Esperanza - CF Amérigo

0 - 2

April 19th

CD Primero - Cercle Antartique KSV

2 - 0

April 19th

SAD Amerigo - CA Belgrano

1 - 0

April 19th

FC Shirreff - Plateau United FC

1 - 0

April 19th

Sanae FC - Rothera United FC

1 - 1

April 19th

Parodi AC - Amérigo FC

2 - 0

Date

Teams

Results

April 26th

Sanae FC - CS Fola Ehm

0 - 1

April 26th

Parodi AC - FC Shirreff

1 - 1

April 26th

Amérigo FC - SAD Amérigo

1 - 0

April 26th

Rothera United FC - CD Primero

0 - 1

April 26th

Plateau United FC - Sportive Esperanza

0 - 0

April 26th

CA Belgrano - SE Palmer

0 - 2

April 26th

Cercle Antartique KSV - CA Ripamonti

0 - 1

April 26th

CF Amerigo - FK Zenit Leningradskaya

0 - 2

April 26th

Villaroel CF - SC Jang Bogo

0 - 2

April 26th

Tor FC - FC Progress

4 - 0

April 26th

AS Jeunesse d'Ehm - EC Primero

2 - 0

April 26th

Taishan FC - MZKS Arctowski

3 - 0

Date

Teams

Results

May 3rd

Rothera United FC - CS Fola Ehm

0 - 3

May 3rd

Plateau United FC - Amérigo FC

1 - 0

May 3rd

CA Belgrano - Parodi AC

0 - 0

May 3rd

Cercle Antartique KSV - Sanae FC

0 - 0

May 3rd

CF Amerigo - FC Shirreff

0 - 1

May 3rd

Villaroel CF - SAD Amérigo

0 - 1

May 3rd

Tor FC - CD Primero

0 - 0

May 3rd

AS Jeunesse d'Ehm - Sportive Esperanza

0 - 1

May 3rd

Taishan FC - SE Palmer

0 - 1

May 3rd

MZKS Arctowski - CA Ripamonti

0 - 2

May 3rd

EC Primero - FK Zenit Leningradskaya

0 - 0

May 3rd

FC Progress - SC Jang Bogo

0 - 1

Date

Teams

Results

May 10th

AS Jeunesse d'Ehm - CS Fola Ehm

1 - 0

May 10th

Taishan FC - Tor FC

0 - 1

May 10th

MZKS Arctowski - Villaroel CF

3 - 1

May 10th

EC Primero - CF Amérigo

0 - 0

May 10th

FC Progress - Cercle Antartique KSV

0 - 0

May 10th

SC Jang Bogo - CA Belgrano

3 - 0

May 10th

FK Zenit Leningradskaya - Plateau United FC

1 - 0

May 10th

CA Ripamonti - Rothera United FC

3 - 0

May 10th

SE Palmer - Amérigo FC

1 - 0

May 10th

Sportive Esperanza - Parodi AC

0 - 0

May 10th

CD Primero - Sanae FC

0 - 0

May 10th

SAD Amerigo - FC Shirreff

0 - 2

Date

Teams

Results

May 14th

Plateau United FC - CS Fola Ehm

0 - 0

May 14th

CA Belgrano - Rothera United FC

0 - 1

May 14th

Cercle Antartique KSV - Amérigo FC

0 - 1

May 14th

CF Amerigo - Parodi AC

1 - 0

May 14th

Villaroel CF - Sanae FC

0 - 0

May 14th

Tor FC - FC Shirreff

0 - 1

May 14th

AS Jeunesse d'Ehm - SAD Amérigo

1 - 0

May 14th

Taishan FC - CD Primero

2 - 1

May 14th

MZKS Arctowski - Sportive Esperanza

1 - 0

May 14th

EC Primero - SE Palmer

0 - 1

May 14th

FC Progress - CA Ripamonti

3 - 0

May 14th

SC Jang Bogo - FK Zenit Leningradskaya

3 - 0

Date

Teams

Results

May 17th

Parodi AC - CS Fola Ehm

2 - 1

May 17th

Amérigo FC - Sanae FC

1 - 1

May 17th

Rothera United FC - FC Shirreff

1 - 0

May 17th

Plateau United FC - SAD Amérigo

1 - 0

May 17th

CA Belgrano - CD Primero

0 - 1

May 17th

Cercle Antartique KSV - Sportive Esperanza

0 - 2

May 17th

CF Amerigo - SE Palmer

1 - 0

May 17th

Villaroel CF - CA Ripamonti

1 - 1

May 17th

Tor FC - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

May 17th

AS Jeunesse d'Ehm - SC Jang Bogo

1 - 2

May 17th

Taishan FC - FC Progress

3 - 0

May 17th

MZKS Arctowski - EC Primero

1 - 0

Date

Teams

Results

May 24th

Amérigo FC - CS Fola Ehm

0 - 2

May 24th

Rothera United FC - Parodi AC

0 - 1

May 24th

Plateau United FC - Sanae FC

1 - 0

May 24th

CA Belgrano - FC Shirreff

0 - 0

May 24th

Cercle Antartique KSV - SAD Amérigo

2 - 0

May 24th

CF Amerigo - CD Primero

0 - 0

May 24th

Villaroel CF - Sportive Esperanza

0 - 0

May 24th

Tor FC - SE Palmer

1 - 1

May 24th

AS Jeunesse d'Ehm - CA Ripamonti

2 - 0

May 24th

Taishan FC - FK Zenit Leningradskaya

1 - 0

May 24th

MZKS Arctowski - SC Jang Bogo

0 - 1

May 24th

EC Primero - FC Progress

1 - 0

Date

Teams

Results

May 31st

CA Ripamonti - CS Fola Ehm

1 - 2

May 31st

SE Palmer - FK Zenit Leningradskaya

3 - 0

May 31st

Sportive Esperanza - SC Jang Bogo

0 - 3

May 31st

CD Primero - FC Progress

2 - 0

May 31st

SAD Amerigo - EC Primero

1 - 0

May 31st

FC Shirreff - MZKS Arctowski

4 - 0

May 31st

Sanae FC - Taishan FC

0 - 0

May 31st

Parodi AC - AS Jeunesse d'Ehm

1 - 0

May 31st

Amérigo FC - Tor FC

1 - 3

May 31st

Rothera United FC - Villaroel CF

0 - 3

May 31st

Plateau United FC - CF Amérigo

0 - 2

May 31st

CA Belgrano - Cercle Antartique KSV

2 - 0

Read dispatch

RawReport